Lorem ipsum gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum. Sofisticur ali quenean.

INSTAGRAM

O nas

Km Estate Med to wyjątkowe miejsce w Katowicach, gdzie regenerujemy zarówno ciało, jak i zmysły. Nasz salon znajduje się w centrum – zaledwie 500 metrów od Akademii Wychowania Fizycznego. Łatwo tu dotrzeć, a wewnątrz w kilka chwil zapomina się o miejskim zgiełku, hałasie i wiecznym pośpiechu. Wyróżnia nas wysoki poziom usług oraz wyjątkowy klimat, który towarzyszy naszym zabiegom. Od początku naszej działalności skupiamy się na tym, by w stworzonej przez nas klimatycznej oazie spokoju nasi Klienci mogli oderwać się na chwilę od rzeczywistości, zrelaksować się i odstresować, odzyskać utraconą harmonię, zregenerować siły fizyczne i witalne, a także znaleźć ukojenie w bólu i zyskać energię do działania.

Km Estate Med to więcej niż zwykłe masaże

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie i proponujemy mu zabiegi najbardziej odpowiadające jego potrzebom i preferencjom. W zakres naszych usług wchodzi między innymi masaż leczniczy i relaksacyjny wybranych partii mięśni lub całego ciała. Wykonujemy masaże klasyczne, antycellulitowe i aromaterapeutyczne. Nie stoimy w miejscu i nie osiadamy na laurach – stale rozwijamy nasze umiejętności i kwalifikacje, a także ciągle zdobywamy nowe uprawnienia, by móc świadczyć naszym Klientom profesjonalne usługi – również w zakresie specjalistycznych zabiegów. Prowadzimy terapię kobiet w ciąży, a także wykonujemy masaż Shantala dla niemowląt. Nasza oferta to również regeneracja zawodowych sportowców, refleksoterapia stóp, kinesiotaping i terapia sucho-igłowa.

Stawiamy na jakość i nie zapominamy o atmosferze

Dbamy nie tylko o najwyższą jakość masaży i zabiegów specjalistycznych, ale również skupiamy się na klimacie, który im towarzyszy. W naszych stylowych wnętrzach zapewniamy Klientom kameralną atmosferę i wyjątkowy nastrój. Istotną rolę odgrywają u nas: aromatyczny zapach, wyciszająca gra świateł i relaksacyjna muzyka. Przy masażach i zabiegach stosujemy wyłącznie wysokiej jakości profesjonalne kosmetyki, które działają nie tylko na ciało, ale również na zmysły.

Katarzyna Mikołajczyk

Dyplomowana masażystka oraz znany ekspert kosmetyki profesjonalnej. Właścicielka wyjątkowego gabinetu masażu i fizjoterapii Km Estate Med w Katowicach, cenionego za wysokiej jakości zabiegi i przyjazną atmosferę. Absolwentka dwóch kierunków, która ukończyła dodatkowo liczne prestiżowe kursy specjalistyczne.

Ceni rozwój osobisty i zawodowy, dlatego regularnie poszerza swoje kwalifikacje i zdobywa nowe uprawnienia u boku najlepszych ekspertów branżowych. Specjalizuje się w masażu leczniczym, nowoczesnej regeneracji w sporcie zawodowym oraz w terapii kobiet w ciąży. W swojej pracy niesie ukojenie w bólu, pomaga walczyć z kontuzjami i odzyskiwać sprawność ruchową. Największą satysfakcją są dla niej widoczne efekty zabiegów i pacjenci, którzy chętnie powracają do jej salonu. Ambitna bizneswoman, która prężnie rozwija swoją działalność, starając się codziennie iść do przodu i realizować kolejne cele zawodowe. W biznesie nie boi się podejmować odważnych decyzji – wierzy, że sukces wymaga ciężkiej pracy i zaangażowania.

Została wyróżniona wieloma prestiżowymi nagrodami, w tym między innymi statuetką „Lwica Biznesu 2019” oraz nagrodą „Orły Medycyny 2019”. Autorka licznych publikacji w renomowanych portalach i prasie drukowanej oraz współautorka książki „Lwice Biznesu. O rodzinie i sukcesie”. Perfekcjonistka w życiu zawodowym i osobistym, która chętnie działa również charytatywnie. Prywatnie miłośniczka jogi i pasjonatka mody, niejednokrotnie doceniana za swoje wyczucie stylu i odważne, zjawiskowe stylizacje.

Masaże

Masaże

Zabiegi terapeutyczne

Zabiegi terapeutyczne