Lorem ipsum gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum. Sofisticur ali quenean.

INSTAGRAM

O nas

Km Estate Med to wyjątkowe miejsce w Katowicach, gdzie regenerujemy zarówno ciało, jak i zmysły. Nasz salon znajduje się w centrum. Łatwo tu dotrzeć, a wewnątrz w kilka chwil zapomina się o miejskim zgiełku, hałasie i wiecznym pośpiechu. Wyróżnia nas wysoki poziom usług oraz wyjątkowy klimat, który towarzyszy naszym zabiegom. Od początku naszej działalności skupiamy się na tym, by w stworzonej przez nas klimatycznej oazie spokoju nasi Klienci mogli oderwać się na chwilę od rzeczywistości, zrelaksować się i odstresować, odzyskać utraconą harmonię, zregenerować siły fizyczne i witalne, a także znaleźć ukojenie w bólu i zyskać energię do działania.

Km Estate Med to więcej niż zwykłe masaże

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie i proponujemy mu zabiegi najbardziej odpowiadające jego potrzebom i preferencjom. W zakres naszych usług wchodzi między innymi masaż leczniczy i relaksacyjny wybranych partii mięśni lub całego ciała. Wykonujemy masaże klasyczne, antycellulitowe i aromaterapeutyczne. Nie stoimy w miejscu i nie osiadamy na laurach – stale rozwijamy nasze umiejętności i kwalifikacje, a także ciągle zdobywamy nowe uprawnienia, by móc świadczyć naszym Klientom profesjonalne usługi – również w zakresie specjalistycznych zabiegów. Prowadzimy terapię kobiet w ciąży, a także wykonujemy masaż Shantala dla niemowląt. Nasza oferta to również regeneracja zawodowych sportowców, refleksoterapia stóp, kinesiotaping i terapia sucho-igłowa.

Stawiamy na jakość i nie zapominamy o atmosferze

Dbamy nie tylko o najwyższą jakość masaży i zabiegów specjalistycznych, ale również skupiamy się na klimacie, który im towarzyszy. W naszych stylowych wnętrzach zapewniamy Klientom kameralną atmosferę i wyjątkowy nastrój. Istotną rolę odgrywają u nas: aromatyczny zapach, wyciszająca gra świateł i relaksacyjna muzyka. Przy masażach i zabiegach stosujemy wyłącznie wysokiej jakości profesjonalne kosmetyki, które działają nie tylko na ciało, ale również na zmysły.

Katarzyna Mikołajczyk

Dyplomowana masażystka i ceniony ekspert kosmetyki profesjonalnej. Absolwentka dwóch kierunków i licznych prestiżowych kursów specjalistycznych. Właścicielka gabinetu masażu i fizjoterapii Km Estate Med w Katowicach. Specjalizuje się w masażu leczniczym, nowoczesnej regeneracji w sporcie zawodowym oraz w terapii kobiet w ciąży. Dzięki ciężkiej pracy i zaangażowaniu wciąż realizuje kolejne cele zawodowe i zdobywa liczne wyróżnienia oraz prestiżowe nagrody. Otrzymała m.in. statuetkę „Lwica Biznesu 2019” oraz nagrodę „Orły Medycyny 2019”, a także Nagrodę Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu – „Kobieta Sukcesu 2021”. Współautorka książki „Lwice Biznesu. O rodzinie i sukcesie”, a także bohaterka 7 edycji książki „Sukces jest Kobietą” raportu „Biznes się nie poddaje”. Autorka licznych publikacji w prasie drukowanej i renomowanych portalach internetowych.

Masaże

Masaże

Zabiegi terapeutyczne

Zabiegi terapeutyczne