Lorem ipsum gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum. Sofisticur ali quenean.

INSTAGRAM

O nas

Km Estate Med to wyjątkowe miejsce w Katowicach, gdzie regenerujemy zarówno ciało, jak i zmysły. Nasz salon znajduje się w centrum – zaledwie 500 metrów od Akademii Wychowania Fizycznego. Łatwo tu dotrzeć, a wewnątrz w kilka chwil zapomina się o miejskim zgiełku, hałasie i wiecznym pośpiechu. Wyróżnia nas wysoki poziom usług oraz wyjątkowy klimat, który towarzyszy naszym zabiegom. Od początku naszej działalności skupiamy się na tym, by w stworzonej przez nas klimatycznej oazie spokoju nasi Klienci mogli oderwać się na chwilę od rzeczywistości, zrelaksować się i odstresować, odzyskać utraconą harmonię, zregenerować siły fizyczne i witalne, a także znaleźć ukojenie w bólu i zyskać energię do działania.

Km Estate Med to więcej niż zwykłe masaże

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie i proponujemy mu zabiegi najbardziej odpowiadające jego potrzebom i preferencjom. W zakres naszych usług wchodzi między innymi masaż leczniczy i relaksacyjny wybranych partii mięśni lub całego ciała. Wykonujemy masaże klasyczne, antycellulitowe, aromaterapeutyczne i masaże gorącymi kamieniami. Nie stoimy w miejscu i nie osiadamy na laurach – stale rozwijamy nasze umiejętności i kwalifikacje, a także ciągle zdobywamy nowe uprawnienia, by móc świadczyć naszym Klientom profesjonalne usługi – również w zakresie specjalistycznych zabiegów. Prowadzimy terapię kobiet w ciąży, a także wykonujemy masaż Shantala dla niemowląt. Nasza oferta to również regeneracja zawodowych sportowców, refleksoterapia stóp, kinesiotaping i terapia sucho-igłowa.

Stawiamy na jakość i nie zapominamy o atmosferze

Dbamy nie tylko o najwyższą jakość masaży i zabiegów specjalistycznych, ale również skupiamy się na klimacie, który im towarzyszy. W naszych stylowych wnętrzach zapewniamy Klientom kameralną atmosferę i wyjątkowy nastrój. Istotną rolę odgrywają u nas: aromatyczny zapach, wyciszająca gra świateł i relaksacyjna muzyka. Przy masażach i zabiegach stosujemy wyłącznie wysokiej jakości profesjonalne kosmetyki, które działają nie tylko na ciało, ale również na zmysły.

Właścicielka salonu Km Estate Med, dyplomowana masażystka, ekspert kosmetyki profesjonalnej. Specjalizuje się w masażu leczniczym, nowoczesnej regeneracji w zawodowym sporcie i terapii kobiet w ciąży. Kobieta ambitna, która nie osiada na laurach, tylko stawia na ciągły rozwój osobisty i zawodowy. Ukończyła wiele prestiżowych kursów, jednak cały czas kształci się, poszerza swoje kwalifikacje zawodowe i zdobywa nowe uprawnienia u boku wybitnych ekspertów. Na co dzień pracuje z pacjentami skarżącymi się na dolegliwości fizyczne. Pomaga im znaleźć ukojenie w bólu, likwiduje ich ograniczenia ruchowe, a także ułatwia im wyjście z kontuzji i odnalezienie utraconej harmonii.

h1-int-banner-img-3
a

Masaże

h1-int-banner-img-1
a

Zabiegi terapeutyczne